MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU PRAHA 10

EcoFlow DELTA PRO

Kód: 1ECO3600
Akce
Značka: EcoFlow
86 490 Kč –19 % 69 990 Kč 57 842,98 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Zdarma přepravní obal v hodnotě 2990,-Kč **

                                        ** Platí do vyprodání zásob

 

 

 

Výkonná přenosná stanice s možností rozšíření kapacity: DELTA Pro má v základu kapacitu 3,6 kWh, kterou lze rozšířit až na 25 kWh. A co více? Můžete ji využít také jako zálohu elektrické energie pro celou vaši domácnost.

 

Zvládne v podstatě každý spotřebič

S výkonem 3600 W máte vždy k dispozici přenosnou stanici, která dokáže napájet i náročná zařízení, jako jsou sušičky, pračky, elektrické nářadí a podobně. Potřebujete ještě větší výkon? Propojením dvou jednotek získáte celkem 7200 W výkonu. 

Síla, která to myslí vážně.

DELTA Pro poskytuje nejen domácí záložní napájení a napájení mimo síť, ale také bezpečný zdroj energie pro jakoukoli profesionální práci. Ať už pracujete doma nebo venku, od domácích kutilů až po profesionální projekty, DELTA Pro vám pomůže dokončit práci.

Velmi dobře přenosná nabíjecí stanice díky výsuvnému držáku a integrovaným kolečkám 

 
 

 

 

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
Při objednávce do 10.00 hod.
Dárek k DELTA2 a RIVER 2
Dárek k vybraným zásilkám
DELTA 2, PRO a RIVER 2
Možnost osobního odběru
Možnost osobního odběru
Na naší pobočce PRAHA 10
Doručení
Doručení do druhého dne
Po celé ČR PO-ČT, 48 hod. na Slovensko

Detailní popis produktu

Doba nabíjení
 

Nejrychleji nabíjející se přenosná napájecí stanice na světě.

MultiCharge poskytuje rekordní rychlost 6500 W. Pro dosažení 6500 W můžete zvolit tyto způsoby nabíjení.

Plně se nabije za 1,9 hodiny.

Technologie nabíjení X-Stream společnosti EcoFlow není jen rychlá, ale také bezpečná. Systém řízení baterie zajišťuje bezpečnost a dlouhou životnost, zatímco DELTA Pro plně nabijete ze standardní síťové zásuvky za 1,9 hodiny*.

Nabíjejte na tisících stanic pro elektromobily po celém světě.

Poprvé v historii můžete s přenosnou elektrocentrálou nabíjet na tisících stanic pro elektromobily po celém světě. Tento jedinečný způsob nabíjení vám umožní rychlé nabíjení až 3400 W na cestách.

Využijte obnovitelné zdroje energie s 1600W solárním nabíjením.

Sada solárních produktů EcoFlow vám nabízí cenově výhodný obnovitelný zdroj energie, který vám zajistí dostatek energie. Pomocí solární energie můžete zařízení DELTA Pro nabít za pouhých 2,8-5,6 hodiny. DELTA Pro má široký rozsah napětí od 11-150 V, díky čemuž je kompatibilní s 90 % solárních panelů jiných výrobců se solárními konektory. A když je počasí nepředvídatelné, inteligentní sledování maximálního bodu výkonu (MPPT) se automaticky přizpůsobí a maximalizuje výrobu solární energie v kteroukoli denní dobu.

Získejte nouzové záložní napájení pomocí inteligentního generátoru EcoFlow.

Inteligentní generátor EcoFlow slouží jako nouzová varianta, která se integruje do ekosystému DELTA Pro. Automaticky se spustí, když se váš DELTA Pro dostane na nízkou úroveň nabití, znovu nabije váš DELTA Pro a sám zastaví motor, jakmile váš DELTA Pro dosáhne plného nabití. V porovnání s tradičním plynovým generátorem přináší inteligentní generátor EcoFlow menší ztráty energie, rychlejší nabíjení a vyšší účinnost.

Baterie, která vydrží několik let.

DELTA Pro je vybavena zcela novou baterií LFP s 6500 cykly, což znamená, že DELTA Pro můžete používat roky a roky, než vaše zařízení dosáhne 50 % původní kapacity. Systém správy baterie EcoFlow zajišťuje analýzu a regulaci napětí, proudu a teploty v reálném čase. Díky tomuto jedinečnému ochrannému mechanismu je DELTA Pro neuvěřitelně bezpečnou a účinnou domácí baterií.

Více způsobů ovládání a monitorování.

DELTA Pro můžete ovládat buď přímo na jednotce, nebo pomocí příslušenství dálkového ovládání, nebo si odemknout spoustu možností přizpůsobení pomocí aplikace EcoFlow. V aplikaci můžete přistupovat k nastavení napájení, jako je úroveň nabíjení a vybíjení, rychlost nabíjení střídavým proudem, ovládat inteligentní generátor a mnoho dalšího.

VÍCE INFORMACÍ >

První přenosný ekosystém domácích baterií na světě.

Rozšiřitelný ekosystém DELTA Pro vám zajistí napájení při výpadku proudu, přizpůsobitelnou energii po celý den a nižší účty za energii. Jak toho všeho dosahuje? Díky výběru dalších baterií, chytrých generátorů, solárních sledovačů, větrných turbín, chytrého domácího panelu a dalších. Ekosystém DELTA Pro lze přizpůsobit vašim potřebám - od záložního napájení až po snížení závislosti na síti pomocí ekologických alternativ.

Představujeme panel EcoFlow Smart Home.

Nový panel EcoFlow Smart Home je srdcem ekosystému domácích baterií DELTA Pro. Integruje až dvě jednotky DELTA Pro s 10 domácími okruhy. Ke každé jednotce DELTA Pro lze připojit další baterie, solární panely nebo chytré generátory, což vám zajistí nepřerušované napájení při výpadku proudu, inteligentní řízení energie pro kritické zátěže a nižší účty za energii.

Více informací  ZDE

Nepřetržité domácí zálohování.

Díky rychlé době přepnutí 20 ms vám DELTA Pro a panel Smart Home Panel zajistí napájení i během výpadku proudu. Aplikace EcoFlow vás po celou dobu informuje a umožňuje vám vybírat a upravovat priority zařízení.

Chytrý energetický management.

Ekosystém EcoFlow DELTA Pro ukládá energii ve dne i v noci, čímž snižuje vaši závislost na rozvodné síti a snižuje účty za energii díky boji proti časovým sazbám. Integruje se přímo s vaší domácností pomocí panelu EcoFlow Smart Home Panel. Aplikace EcoFlow vám poskytne inteligentní rozpis vašich energetických návyků a můžete si přizpůsobit spotřebu energie pro jakýkoli typ situace.

Snadné bydlení v obytném voze.

Se zařízením DELTA Pro si můžete vzít domů, ať už jste kdekoli. Je vybaven kolečky a výsuvnou rukojetí ve tvaru kufru, která usnadňuje přepravu. A pokud hledáte kompletní řešení napájení pro cesty obytným vozem a venkovní dobrodružství, DELTA Pro je vybavena 30A portem Anderson a zásuvkami střídavého proudu.

 

Až několik zařízení: Díky široké nabídce portů, můžete v jeden okamžik napájet několik zařízení. K dispozici máte od klasické 230 V zásuvky, USB-A a USB-C porty a další.

 

 

Nejrychlejší dobíjení: Stanici DELTA Pro můžete nabíjet jedním ze 6 způsobů. Je to první zařízení svého druhu, které lze nabíjet ze stanice pro elektromobily, a dokonce umí MultiCharge, což je kombinace metod dobíjení k dosažení rychlého nabití se vstupem až 6500 W.

 

Buďte nezávislí a obnovitelní:  Díky možnosti připojit solární panely až o výkonu 1600Wp dokážete stanici DELTA Pro nabít za pouhých 2,8 až 5,6 hodin.

Výstupy


AC výstup: 4 zásuvek, 3600 W total (až 7200 W)
USB-A: 2 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W Max/port
USB-A rychlonabíjecí: 2 porty, 5 V, 2,4 A/9 V, 2 A/12 V, 1,5 A, 18 W Max/port
USB-C: 2 porty, 5/9/12/15/20 V, 5 A, 100 W Max/port
Autozásuvka: 12,6 V, 10 A, 126 W Max
DC5521 výstup: 2 porty, 12,6 V, 3 A, 38 W Max/port
Anderson Port: 12,6 V, 30 A

Nabíjení


AC vstup: 1800 W Max, 120 V, 15 A, 3000 W Max, 240V, 12,5 A
Solární nabíjení: 1600 W Max, 11 až 150 V, 15 A
Nabíjení v autě: 12 V/24 V, 8 A

Technické parametry akumulátoru


Kapacita: 3600 Wh
Přídavná baterie: Podpora až dvou DELTA Pro Smart Extra Battery/Smart Generator
AC výstup: 4 zásuvky, 3600W celkem (až 7200W)
Maximální podporovaný celkový výkon zařízení (X-Boost): 4500 W
Typ čánku: LFP
Životnost: 6500 cyklů do degradace baterie na 50% její původně udávané kapacity; 3500 cyklů do degradace baterie na 80% její původně udávané kapacity
Výdrž nabití: 1 rok (při plném nabití)
Připojení: Wi-Fi, Bluetooth, kabel
Hmotnost: cca 45 kg
Rozměry: 63,5 × 28,4 × 42 cm

Obsah balení


DELTA Pro
Nabíjecí kabel AC
Nabíjecí kabel do auta
Kabel DC5521-DC5525
Kryt rukojeti
Uživatelská příručka

Absolutní kontrola díky mobilní aplikaci

 Adaptér EcoFlow DELTA Pro na inteligentní generátor (prodává se samostatně 1ECODPGA) je nezbytný, když je DELTA Pro připojen k EcoFlow Smart Generator.

 

Záruční doba 3 roky, kterou lze prodloužit o 2 roky:

U produktů zakoupených po 1. lednu 2022 můžete provést bezplatnou registraci a získat tak prodlouženou záruku.

Registraci provedete na oficiálních stránkách výrobce pod tímto odkazem:

https://www.ecoflow.com/eu/support/warranty

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Záruka: 5 let
Hmotnost: 45 kg