MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU PRAHA 10

EcoFlow Smart Home Panel Combo

Kód: 1ECOSHPC
Značka: EcoFlow
47 990 Kč –25 % 35 990 Kč 29 743,80 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Tento baliček obsahuje Smart Home Panel + sadu relé (8 ks  13A, 5 ks 16A). 

SMART HOME PANEL

Inteligentní systém domovních baterií Smart Home Panel je navržený pro použití s ekosystémem DELTA Pro.

Připravte svůj domov na výpadky proudu.

Když dojde k výpadku proudu, panel Smart Home okamžitě přepne na vašich 10 integrovaných obvodů a odebírá energii z vašeho zařízení DELTA Pro. Ztrátu napájení téměř nezaznamenáte, protože vybrané obvody zůstanou napájeny s pouhou 20ms dobou přepnutí.

Rozšíření kapacity a výkonu.

Panel Smart Home podporuje a rychle nabíjí až dvě zařízení DELTA Pro najednou, spolu s jejich dalšími bateriemi + inteligentním generátorem (generátory). To vám dává potenciální výkon 7200 W a kapacitu 25 kWh, kterou máte pod kontrolou, což stačí na napájení téměř čehokoli ve vaší domácnosti a poskytuje několikadenní dodávku energie během výpadků proudu.

Záložní zdroj energie pro vaše spotřebiče Při výpadku dodávek elektrické energie Smart Home Panel okamžitě přepne vaši domácnost na napájení ze stanic DELTA Pro. S maximálně osazenou sestavou (2x DELTA Pro + 4x DELTA Pro Extra Battery) můžete váš domov předzásobit až 21,6 kWh energie. Dvojice stanice DELTA Pro poskytuje stálý výkon 7200 W.

Kontrolujte, sledujte a spravujte spotřebu energie.

Ovládejte jednotlivé integrované domácí okruhy prostřednictvím aplikace EcoFlow a získejte přehled o svých zvyklostech v oblasti spotřeby energie z ptačí perspektivy. Ponořte se do nastavení a přizpůsobte si spotřebu energie. Můžete optimalizovat pro zálohování domácnosti, úsporu peněz nebo vlastní možnosti plánování spotřeby energie podle vašich potřeb. Po nastavení můžete dokonce ovládat, který zdroj energie váš dům používá, a to vše z telefonu.

 

Ovládání pomocí mobilní aplikace Sledujte stav a ovládejte váš záložní systém pomocí mobilní aplikace EcoFlow. V aplikaci naleznete aktuální provozní údaje a provoz vašeho záložního systému můžete naprogramovat podle vašich tarifůVyhněte se drahým tarifům Využijte nočního proudu a Smart Home Panelu k uložení levné energie, kterou pak můžete využít přes den.

Ušetřete peníze za elektřinu.

Čerpejte energii ze zařízení DELTA Pro a napájejte svůj domov v době energetické špičky, což snižuje vaše účty a snižuje tlak na rozvodnou síť v době špičky. V době mimo špičku využívejte levnou/obnovitelnou energii k opětovnému nabití zařízení DELTA Pro.

 

Udržitelné řešení energetické nezávislosti Připojte k stanicím DELTA Pro solární panely s výkonem až 3,2 kWp a posuňte vaši domácnost o krok blíže k zelené energii. Smart Home Panel přivede levnou a obnovitelnou energii do vašich zásuvek, světel a dalších spotřebičů. Váš dům se tak při slunném počasí může stát energeticky nezávislým.

SADA RELÉ -  (8 ks 13A, 5 ks 16A)

Klíčová je škála. K Smart Home Panelu je možné připojit až 10 různých okruhů s odlišnými hodnotami proudu pro různé připojené zátěže.

Jednoduchá instalace. Po konzultaci s Vaším elektroinstalatérem, který definuje vaše záložní zatížení, může být instalace a výměna relé modulů provedena jednoduše.

 

 

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
Při objednávce do 10.00 hod.
Dárek k DELTA2 a RIVER 2
Dárek k vybraným zásilkám
DELTA 2, PRO a RIVER 2
Možnost osobního odběru
Možnost osobního odběru
Na naší pobočce PRAHA 10
Doručení
Doručení do druhého dne
Po celé ČR PO-ČT, 48 hod. na Slovensko

Detailní popis produktu

Dosažení energetické soběstačnosti.

Snižte svou závislost na elektrické síti a připravte se na výpadky. Zvolte si řadu přenosných solárních panelů EcoFlow, které vám umožní kdykoli ukládat energii, nebo nabíjet energii ze střešních solárních panelů spřažených se střídavým proudem v době, kdy je síť v provozu. Nemáte slunce? Pracujeme na větrné turbíně. Žádné slunce ani vítr? Nabíjejte prostřednictvím sítě. Není slunce ani vítr a dojde k výpadku proudu? Pořád jste v pohodě. Jako poslední možnost nabíjení baterií využijte chytrý generátor EcoFlow.

 

Obsah balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg