MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU PRAHA 10

EcoFlow Solar Tracker

Kód: 1ECO1302
Značka: EcoFlow
64 990 Kč –50 %
01 1ECO1302 1080x.webp
64 990 Kč –50 % 31 990 Kč 26 438,02 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

 

 

 

 

První běžně dostupný solární tracker na trhu: Na solární tracker připevníte solární panel, který se automaticky otáčí a naklápí kolem dvou os. Tracker nepřetržitě a přesně polohuje panel pro optimální osvit. Perfektní řešení pro dobíjení vaší bateriové stanice.

Automaticky sleduje polohu slunce: Polohování solárních panelů třikrát za den, každý den, není ideálním řešením, pokud chceme (a potřebujeme), aby se fotovoltaika stala běžnou součástí našich životů. Solární tracker můžete nechat venku přes noc, od rozbřesku pak panel začne sám automaticky sledovat slunce.

Získejte energii z každého fotonu: Díky solárnímu trackeru můžete z panelu získat až o 30% více energie, než kdybyste panel nechali jen nehybně stát. S větším množství slunečního záření, které dopadá na solární panel celý den, získáte ekologičtější energii pro váš ostrovní systém.

Pevný, stabilní a odolný: Solární tracker stojí na čtyřech nohou, které disponují montážními otvory pro ukotvení do země, díky kterým je provoz trackeru bezpečný. Rám pro solární panel lze upravovat tak, abyste mohli použít řadu solárních panelů.

Perfektní souhra s vašimi solárními panely: Solární tracker pracuje s téměř jakýmkoliv solárním panelem. Se skládacími i s rigidními panely. S panely od EcoFlow i s panely od třetích stran. Stačí, aby byly panely osazeny koncovkami MC4 a aby nebyly moc těžké nebo velké.

Solar Tracker se automaticky zapíná a sám funguje po celý den a vypne se, když slunce zapadne nebo zmizí z dohledu. Potřebujete ruční ovládání? To vše lze provést pomocí aplikace EcoFlow.

 

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
Při objednávce do 10.00 hod.
Dárek k DELTA2 a RIVER 2
Dárek k vybraným zásilkám
DELTA 2, PRO a RIVER 2
Možnost osobního odběru
Možnost osobního odběru
Na naší pobočce PRAHA 10
Doručení
Doručení do druhého dne
Po celé ČR PO-ČT, 48 hod. na Slovensko

Detailní popis produktu

Obsah balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky